BURADASINIZ

Doğuma ve Doğum Sonrasına Hazırlık Eğitimi

Doğuma ve Doğum Sonrasına Hazırlık Eğitimi

Doğuma hazırlık eğitimim “doğum şekliniz nasıl olur ise olsun, önemli olan doğumunuzdan coşkuyla çıkmaktır” felsefesi ile geliştirdiğim bir eğitimdir. Doğuma hazırlık çalışmalarımın en temel esası doğumu planlamaya yönelik değildir. Hatta amaç belli bir doğum sonucunu elde etmeye yönelik hazırlık da değildir.

Her annenin içgüdüsel olarak doğum yapmaları için farkındalık kazanmaları önemlidir. Aslında doğuma hazırlanmak ebeveynliğe hazırlanmaktır. Ve doğa ana ne yaparsa yapsın, o annenin doğumundan coşkulu, mutlu çıkmasıdır esas olan.

10 saatlik bu çalışmada doğumla ilgili tüm sorularınızın yanıtını bulacaksınız. Doğumun ne kadar özel, gizemli ve korkulacak bir olay olmadığını anlayacaksınız. Kendinizi doğuma hazır, güvenli ve cesur hissedeceksiniz. Ayrıca doğum sonrası için emzirme ve lohusalık dönemini nasıl daha rahat geçirebilirsiniz önemli ipuçları öğreneceksiniz.

Eğitim programı 4 seansta oluşmaktadır. Her bir seans 2,5 saat sürmektedir. Eğitim grup eğitimi veya özel eğitim şeklinde düzenlenmektedir. Pandemi süresince eğitimler Zoom Online olarak yapılmaktadır.

Eğitime kayıt olmak veya ücret, tarih bilgisi almak için bana ulaşabilirsiniz.

WhatsApp   0533 524 79 50

E-posta        esra@doulannesra.com

 Sohbet ve pratik çalışmalar ile gerçekleştireceğimiz Doğuma ve Doğum Sonrasına Hazırlık eğitiminin detayları şu şekildedir.

 


İLGİLİ YAZILAR

BU GÖNDERİ İÇİN YORUMLAR KAPALIDIR