BURADASINIZ

DoulAnnEsra Hürriyet ve Doğan TV Çalışanları ile E...

DoulAnnEsra Hürriyet ve Doğan TV Çalışanları ile Emzirme ve Lohusalık Semineri

Sene 1999 Eğitim Uzmanı olarak kurumsal hayatımda kendime yeni bir sayfa açmıştım. Kızım doğduktan sonra da 2010 yılına Proje ve Eğitim Yöneticisi görevimden ayrılacaktım. Eğitim vermeyi, almayı hep sevdim. Kurumsal bir firmanın çalışanlarının gelişmesi adına katkı sağlamasını her zaman destekledim. Derin kızım doğmadan önce 8.5 yıl boyunca çalıştığım firmada işimi bıraktım ve anne oldum. Sonra evrenin bana gönderdiği mesajları takip ederek bugünlere geldim. Kurumsal firmaların hala çalışanlarını geliştirmesi, onlara verdiği önemi bu tür motive edici eğitimler ile desteklemesini hala savunuyorum.

Geçen hafta Hürriyet Gazetesi ve Doğan TV çalışanları ile beraberdim, 12 hamile – 12 anne adayı ile keyifli bir eğitim gerçekleştirdik. Tüm dileğim kurumsal bu tür çalışmaların devam etmesi. Şimdi bu 12 anne adayı Emzirme ve Lohusalık dönemi için harika, faydalı bilgiler edindi.


Sizler de kurum bazında Doğuma Hazırlık-Bilinçli Doğum, Emzirme ve Lohusalık eğitimi düzenlemek isterseniz esra@doulannesra.com ‘dan bana ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ YAZILAR

BU GÖNDERİ İÇİN YORUMLAR KAPALIDIR