BURADASINIZ

Toromanya: Siz Toro ve O’nun gezegenini tanı...

Toromanya: Siz Toro ve O’nun gezegenini tanıyor musunuz?

toromanya_banner_height

Tuğçe Sosyal. Sosyal medya sayesinde tanıdığım ve sadece bir kaç kez gördüğüm tatlı mı tatlı bir anne. Gezgin, deli anne.. Deli evet hem de şuursuz deli.. Şaka bir yana, Tuğçe’ nin ailecek gerçekleştirdikleri çok güzel bir girişim hikayeleri var. www.toromanya.com

Sevgili anne adayları ve anneler sizleri harika ürünler ile tanıştıracağım şimdi, sıkı durun!

Önce Tuğçe’ nin ağzından Toromanya kimdir, nedir? Okuyalım.

Toromanya; bir anne-baba ve çocuklar ortak yapımı. Çocuk delisi bir anne, on numara bir babanın, aylar süren çocuklarla ilgili ne yapabiliriz sancılarına.. ilaç olan çok ailevi bir girişimcilik hikayesidir. Çevredeki annelerin ihtiyaçlarına kulak verdiğimiz anda, Türkiye pazarındaki eksikleri fark ederek yeter bu melekler daha iyisini hak ediyor, ebeveynlerin ayaklarının altinda cennet diyerek kolları sıvadık.

Ailecek hiç tarzımız olmadığı halde; az uyuduk, az gezdik, az yedik ama çok çalıştık. Ve sonunda, oğlumuzun Toro lakabından yola çıkıp; TOROMANYA ‘yı ebeveyn-bebek konforunu destekleyen, özel ürünlerden oluşan bir alışveriş sitesi olarak hizmetinize sunduk. Umarız süper kahramanımız Toro ve onun gezegeninden sadece sizin için getirdiği ürünlerimizle daha huzurlu ve mutlu günleriniz olur.

Toromanya’ daki hayatınızı kolaylaştıracak ürünler var. Bebeğe anne karnındaymış hissi vermek üzere tasarlanan Woombie kundaklar, hayatınızın vazgeçilmesi haline gelecek wrap slingler, alından temazsız ateşölçerler bunlardan bir kısmı…

Bu arada bu Boba var ya ben bayılıyorum. İkinci çocuğu yapma sebebim olacak.

Harvey Karp ‘ın tavsiye ettiği Woombie kundaklarını da çok beğeniyorum. Derin’ i büyütürken karşı olduğum bir olaydı bu kundaklama ama sonra pek çok faydasının olduğunu keşfettim, eğer ikinci çocuğum olur ise kesinlikle almalıyım dediğim ürünler arasında.

Bu arada kış gelmeden Bundle Me alın derim, üstelik indirim var.

Toromanya’ya FacebookTwitter ve Instagram üzerinden erişilebilirsiniz.


BU GÖNDERİ İÇİN YORUMLAR KAPALIDIR