BURADASINIZ

Playdate Turkey anneleri ve çocukları ile birlikte...

Playdate Turkey anneleri ve çocukları ile birlikte 29 Ekim’i Kids Music Class’ta kutladık.

kidsmusicclass 3 (2)Sevgili Meltem gene güzel, keyif aldığımız bir etkinlikte ağırladı. Özellikle kızım Derin çok keyif aldı, gene müzik yapmaya gidelim diyor. Zaten işin içinde Meltem var ise, Derin in mutlu olmaması mümkün değil. Meltem’ i özellikle çok seviyor, onun giyimi, bakımı, süsü de en önemli zevkleri arasında. Daha gitmeden bir gün önce “Acaba Meltem ayağına ne giyecek, topuklu ayakkabı mı” diye soruyordu. Bakalım dün neler yapmışız 🙂

Çocuklar ve ebeveynler için etkinlikler düzenleyen ilk platform olan ve Hürriyet Aile desteği ile yoluna devam eden Playdate Turkey, 3. etkinliğini Kids Music Class’ta gerçekleştirdi. Çocuklar güneşli bir sabahın keyfini Kids Music Class’ın açık hava oyun bahçesinde çıkardıktan sonra ebeveynleri ile birlikte yaş gruplarına göre müzik sınıflarına girdiler.

0-3 yaş grubu çocuklar ritim atölyesinde anneleri ile müzik eşliğinde dans edip, perküsyon müzik enstrümanları ile ritim tutarken 3-6 yaş grubu çocuklar keman, bateri ve piyano derslerinde kendi becerilerini keşfetme şansı buldular. Etiler Müzik Okulu’nun kurucusu Ahu Kahraman Yıldırım küçük bir piyano dinletisi verirken çocukların yüzündeki heyecan görülmeye değerdi.

kidsmusicclass 23 (1)

Aktiviteler sonrasında Ahu Hanım ın bizzat elleri ile hazırladığı ikram da süperdi.

kidsmusicclass 2 (1)Etkinlik sonunda ise çocukları Doğan Egmont Yayıncılık’ın çıkarttığı Klasik Müzik Masalları Serisi’nden CD’li Mozart Kitabı ve Teknolojik Anneler’in Android/iPhone uygulama hediyesinin bulunduğu bir sürpriz hediye çantası bekliyordu.

Bu arada siz de Playdate Turkey günlerine katılmak ve etkinliklerinden haberdar olmak için http://playdateturkey.com ‘dan üyelik formunu doldurabilirsiniz.

Sosyal medyada Playdate Turkey:www.facebook.com/PlaydateTurkey
Twitter: @PlaydateTurkey
Instagram: @PlaydateTurkey

 


BU GÖNDERİ İÇİN YORUMLAR KAPALIDIR