BURADASINIZ

Playdate Turkey nedir?

Playdate Turkey nedir?

Çocuklarımızı büyüyor. Hem de hızla… Zaman o kadar hızlı geçiyor ki, kaç saatte bir emdi, bugün kaka yaptı mı, ah emekleyeme başladı, ilk adımını attı, uyku sorunumuz var, pütürlü gıda yemiyor derken büyüyorlar. Bu koşturmaca içinde biz annelerde zevkle ama yorgun bir şekilde hayata akıyoruz. İşte bu yoğun tempolu hayatta diğer anneler ile buluşup, iki çift laf edip, hatta arada güzelleşip, değişik seminerlere katılıp, çocuğunuzun da diğer çocuklar ile oynayıp, eğlenmesini istemez misiniz?  Hepinizin sesini duyuyorum, hayır diyen yok sanırım. İşte size yeni bir konsept, oluşum.

playdate

Playdate Turkey nedir?

Playdate;  çocukların beslenmesi, uyku düzeni, temizliği gibi temel ihtiyaçları özenle karşılarken, yoğun tempolu bir hayatta onları sosyalleştirecek ortamlar yaratmakta zorluk çeken anneleri buluşturuyor. Blogger anne buluşmalarının yanı sıra her annenin katılabileceği etkinliklerin düzenleneceği Playdate günlerinde pedagogla söyleşi, kitap okuma etkinlikleri, oyun aktiviteleri gibi farklı temalı etkinlikler de yer alacak. Aynı yaş grubundaki çocukların oynayabileceği bu etkinliklerde annelere ise iş yoğunluğu, ev sorumluluğu, şehir karmaşasından uzaklaştırarak bakım hizmetleri sunulacak.

Playdate Turkey’ in fikir annesi Sevgili Kokosh Anne Meltem. Yok gerçekten çok kokoş değil, ama son derece bakımlı ve güzel. Süslü olmayı da seviyor. Meltem ile ne zaman bir araya gelecek olsak daha görüşmeden Derin, Meltem’ in ne giyeceğini merak eder. Özellikle ayakkabıları merak konusudur.
Şimdi düşünün, bakımlı, süslü, özenli, tatlı, kibar dünya harikası olan bu insan bir organizasyon düzenler ise nasıl olur tahminde bulunun. Muhteşem. En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş.

playdate3

22 Ağustos tarihinde Hürriyet Aile sponsorluğundaki tanıtım etkinliğini eşsiz boğaz manzarası eşliğinde Yıldız Hisar Tesisleri’ nde gerçekleşti. Neler yaptık:

playdate1

Çocuklar, Nunu’dan gelen Boğaziçi Üniversiteli ağabeyler ve ablalar eşliğinde renkli dakikalar yaşarken, yeni arkadaşlar edindi. Benim kız Derin bu kısımda pek aktif olamadı, yanı başımdan ayrılmadı maalesef. Diğer çocuklar boya yaparken biz annelerde sohbet ettik. Benim vaktim olmadı ama diğer anneler Oriflame standında el peelingi ve masajı yaptırdıktan sonra Oriflame’in göz alıcı renkli ojelerinden birini deneme şansı buldu.

Moneta Organizasyon’un şekerleri eşliğinde kahvelerimizi içtikten sonra etkinlik çerçevesindebinnazabla.com sponsorluğunda verilen kuponları kullanarak online olarak kahve fallarına bakıldı. Ben kuponumu baki tutup, eve gelince falımı baktırdım.  Bu arada Moneta’nın çok güzel yelpaze hediye etti, girdiğim doğumlarda çok sık kullanıyorum.

Kiehl’s markasının uzmanları ise bizlere cilt analizi yaparak reçetelerini hazırladı. Hediyeleri de son derece güzeldi.

Meltem bizi uğurlarken mutlu etmeye devam etti, bizler için harika hediyeler hazırlamış. Özellikle Derin hediyelere bayıldı. Balparmak Honeybana Planes seti, boyama kitabı, Nunu’nun oyuncak fili,Lancome‘un yeni lansmanı yapılan Gloss in Love dudak parlatıcıları, Oriflame el bakım çantası (Derin anında bu çantaya el koydu) ve Kiehl’s cilt bakım ürünlerinin bulunduğu bir hediye setiyle uğurlandık.

Playdate günlerine katılmak, etkinliklerden haberdar olmak için sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

www.PlaydateTurkey.com
www.Facebook.com/PlaydateTurkey
Twitter: @PlaydateTurkey
Instagram: @PlaydateTurkey

 

playdate2

Uzun boylu olup da nasıl kısa görünürüm çalışmam


BU GÖNDERİ İÇİN YORUMLAR KAPALIDIR