BURADASINIZ

Fotokitap Markası: Afillikitap’ı duydunuz mu...

Fotokitap Markası: Afillikitap’ı duydunuz mu?

Türkiye’deki web tabanlı ilk fotokitap hizmeti olan Afillikitap fotokitap servisi ile telefon, dijital fotoğraf makinesi ve bilgisayardaki fotoğraflarla sadece yarım saatte mükemmel bir fotoğraf albümü hazırlamak mümkün. Dijital yolla geleneksel bir albüm oluşturmak , ‘’İşte benim hikayem’’ demek, tatil anılarını sonsuza kadar canlı tutmak  isteyenlere Afillikitap üç kolay adımda kolay ve eğlenceli fotokitap servisi hizmeti sunuyor.

Afillikitap uygulaması ile internet üzerinden, istenilen tema seçildikten sonra fotoğraflar çok kısa sürede siteye yükleniyor ve siparişe hazır hale geliyor. Instagram, Facebook ya da Flickr fotoğraflarıyla bir fotokitap oluşturarak sipariş vermek,  oto editör ile yüzlerce renk ve tema içerisinden seçilen tamamen kişiye özel hazırlanacak fotokitaba 7 gün içerisinde sahip olmak için yalnızca 10 dakika gerekiyor.

Afillikitap ile program indirmeden sadece 3 kolay adımda  fotokitap siparişe hazır

  • Fotoğraf yükle,
  • Konuya göre tema seç,
  • Fotoğrafları yerleştir,  

Afillikitap fotokitap servisinin en önemli kolaylığı, program indirmeden on-line olarak uygulamaya girildiğinde bilgisayardaki fotoğraflarla beraber farklı sosyal medyalardaki fotoğrafların rahatlıkla aynı albüm içinde bir araya getirilebilmesi. Esnek tasarım özellikleri, sınırsız hayal gücü ve yaratıcılığa olanak sağlayan kolay kullanımı ile Afillikitap fotokitap servisi, tamamen kişiye özel renkler, şablonlar, hazır temalar kullanarak kitap oluşturmaya ve  dilerseniz facebookta  paylaşmaya da imkan  sağlıyor.

afilli
www.afillikitap.com


BU GÖNDERİ İÇİN YORUMLAR KAPALIDIR