BURADASINIZ

Hediye Kitap: Yeni Annelere Mucize Çözümler

Hediye Kitap: Yeni Annelere Mucize Çözümler

Her annenin yolu bir gün Tracy Hogg ile kesişir. Benim de vakti zamanında keşişti, Derin daha ilk doğmuştu ve elimden “Bebek Bakım Sorunlarına Mucize Çözümler” kitabı düşmezdi. Her annenin kitaplığında bulunması gereken kitaplardan birisi olduğunu düşünürüm. Belki her yazdığı size, çocuğunuza uymayabilir ama bir yerden illa bir şeyler yakalayabiliyorsunuz.

Şimdi de “Yeni Annelere Mucize Çözümler” kitabıyla Tracy Hogg geri döndü. Güven verici, gerçekçi, bilimsel görüşlere ve deneyimlere dayanan “Yeni Annelere Mucize Çözümler”, ailelere sadece daha sağlıklı ve mutlu bir bebek değil aynı zamanda daha rahatlamış ve mutlu bir ev halkı da vaat ediyor.

tracy

Bakınız Gün Yayıncılık Orhan Meriç, kendi blogunda kitap ile ilgili neler yazmış?

Gün Yayıncılık’ a ayrıca teşekkür ederim, bizleri böyle güzel kitaplar ile buluşturdukları için. Bu arada söylemeden geçemeyeceğim ki her fırsatta, her yerde dile getiriyorum. Emzirme Sanatı kitabı her hamilenin okuması gereken bir kitap. Belki kim bilir, bir gün de onu hediye ederim.

Gelelim uzun lafın kısasına, Yeni Annelere Mucize Çözümler kitabı ile ilgileniyorsanız, 8.08.2013 tarihine kadar bu yazının altına yorum bırakmanız yeterli. Çekilişi Random.org üzerinden yapacak ve yine yorum kısmında duyuracağım.

Bol şanslar.


İLGİLİ YAZILAR

 1. tucem

  1 Ağustos

  ilk bebek ilk tecrübe bu kitap hiçte fena olmaz 🙂

 2. meltem kılıç

  1 Ağustos

  ben de ilk bebeğime hazırlandığım şu süreçte ki her an kavuşabiliriz artık birbirimize en çok ihtiyacım olacığını düşündüğüm bu kitap için yorumumu bırakıyorum. sevgiler 🙂

 3. esra elci

  2 Ağustos

  Bebise hazirlik … sonucu merakla bekliyorumm =))

 4. Betül Tunç

  2 Ağustos

  Benim de ilk bebeğim 🙂 Doğum için biraz daha zaman var, ama şimdilik vaktim varken okuyup bilgileri sindirmek iyi olur 😉 sevgiler

 5. gamze

  2 Ağustos

  ilk bebeşim gelicek hem de doğum günümde bekliyoruz. yanında bir de bu kitap hediyemiz olsa ne güzel olurdu 🙂

 6. Yaprak Yıldız

  4 Ağustos

  Bebek bakımına mucize çözümler kitabını çok beğenmiştim buna da bayılacağımdan eminim umarım kazanabilirim

 7. DoulAnnEsra

  7 Ağustos

  Tebrikler 🙂
  Kazanan ilk iki talihli:
  Yaprak Yıldız ve Esra Elçi…. Güzel günlerde okuyun, güzel günlerde büyütün bebeklerinizi…

  Sevgiler,