“Korel’in Rüyası”

“Korel’in Rüyası…”

Bertuğ Cemil’in üçüncü albümü.
Bertuğ eşimin İstanbul Erkek Lisesi’nden sınıf arkadaşı ve aynı zamanda bizim dinlemeyi sevdiğimiz bir müzisyen.. En sevdiğim şarkısı “Yağmur” dur.
Bertuğ yeni bir albüm çıkardı, adı da “Korel’in Rüyası…” Bakın basın bülteninde albüm ile ilgili ne demiş:

Çocuk sahibi olmanın büyüsü altındaki müzisyenin, başından itibaren çocuğuyla kurmaya çalıştığı, kurduğu, onu hayal ettiği, ve daha sonra çocuğunun hayallerini hayal ettiği sürecin ürünü.

Uyku, bu dünyada olmadığımız, en bize ait, en hiçbir yere ait olmayan zaman. Bir bebeği uyutmak, bize bebek olmayı hatırlatır mı ? Bir bebeğin yanında uyuya kalmaktan daha fazla bizi başlangıç noktamıza götüren bir tecrübe var mıdır hayatta ? Ve bu kadar keyifli bekleyişler, bu kadar keyifli başlangıçlar başka hangi tecrübede hissedilebilir ?

İşte : Çocuk olmanın hayatın rutinlerinden biri olmadığı noktasında, hayallerin gerçekleşebileceğini bir daha kanıtlamak için, ve mucizevi anları paylaşmak için…
Çocuk albümü olmayan çocuk albümü, her yaştan çocuğun albümü “Korel’in Rüyası” sizinle…

Albümü TTNetMüzik’de dinleyebilir, indirebilirsiniz.. Ben dinledim, her zamanki gibi çok beğendim. Eline, emeğine sağlık Sevgili Bertuğ… Ayrıca albümde emeğine geçen herkesin de emeğine sağlık.

Buradan Sevgili Bertuğ, eşi Esra ve oğulları Korel’e sevgilerimi gönderiyorum 🙂


BU GÖNDERİ İÇİN YORUMLAR KAPALIDIR