BURADASINIZ

İBS Fuar Yılın en trend anne, bebek ve çocuk fuarı...

İBS Fuar Yılın en trend anne, bebek ve çocuk fuarı

Aralık ayı geldi mi kalbimiz pıt pıt heyecanla atar. Severim bu ayı, bir çok sebebi var. Kış mevsimini sevmediğim halde Aralık güzeldir. Yeni yıla az kalmıştır, eski yılın arkasından bakılır, değerlendirmeler yapılır, yeni hedefler konur, İBS fuar vardır… Var işte bir çok sebep.

ibs-tanitim-fotografiİBS Fuar bu sene 5.yaşını kutluyor. İlk yapıldığını sene ziyaretçi olarak gitmiştim, ve enerjisinden çok etkilenmiştim. Sonraki sene şu an faaliyete olmayan iki meslektaşım ile ortak yürüttüğümüz Doğumistan işletmesi ile katılmıştık fuara. Ne kadar keyifli anılarımız var, hatırladıkça gülümsetiyor. Sonraki sene gene ziyaretçi olarak katıldım. Geçen sene Doğumda Kadın Hakları Derneği olarak stant açmıştık. Bu sene de fuardayım elbette. Bu fuar başka bir fuar, enerjisi çok yüksek. Emek veren insanların ışıltısı inanılmaz yansıyor fuara. Sevgili Seçil Fida her geçen sene bir kaç adım ilerletiyor fuarı.

Ben bu sene fuarda gene bol bol stant gezeceğim, yeni firmaları tanıyacağım. Eş, dost stant ziyaretleri yapacağım. Bir de elbette çalışacağım. Sizler ile değerli bilgilerimi paylaşacağım.

Fuar 16-17-18 Aralık tarihlerinde. Ben de 18 Aralık tarihinde saat 15:00′ da Yaprak Yapsan moderatörlüğünde düzenlenecek olan “İBS Sohbet Buluşmaları” etkinliğinde  sizler ile buluşuyorum. “Emzirmek her şeydir!” konulu sohbetimizde Sevgili Pınar Mallı ile emzirme hakkında konuşacağız. Saatini ve günü not ediniz.

Sohbetimize katılmak için lütfen kayıt yaptırın, yerinizi şimdiden ayırın. Sohbet bahane, tanışmak, kucaklaşmak şahane…

ibs_esra

 


İLGİLİ YAZILAR

BU GÖNDERİ İÇİN YORUMLAR KAPALIDIR

INSTAGRAM
Doula Esra Erkut Demiröz