BURADASINIZ

Doğum ve Doğum Sonrasına Hazırlık

Doğum ve Doğum Sonrasına Hazırlık

Doğum normal, doğal ve sağlıklı bir süreçtir. Doğum şekliniz nasıl olur ise olsun, önemli olan doğumunuzdan coşkuyla çıkmaktır. İşte ben de bu felsefe ile sizlere doğumu anlatıyorum. Benimle birlikte bu çalışma sırasında doğumun ne kadar özel bir olay olduğunu anlayacaksınız. Sizin ve bebeğinizin sağlığı süresince tercihleriniz olduğunu ve bunları talep etmenin ne kadar doğal istekler olduğunu anlayacaksınız.

Bu çalışmada doğumla ilgili tüm sorularınızın yanıtını bulacaksınız. Doğumun ne kadar özel, gizemli ve korkulacak bir olay olmadığını anlayacaksınız. Kendinizi doğuma hazır, güvenli ve cesur hissedeceksiniz. Ayrıca doğum sonrası için emzirme ve lohusalık dönemini nasıl daha rahat geçirebilirsiniz önemli ipuçları öğreneceksiniz.

Bu çalışma çiftlerin eğitime birlikte katılımı ile doğumda aynı dili konuşarak güçlü bir başlangıca birlikte adım atmalarını hedefler. Dilerseniz sadece siz de katılabilirsiniz.

Eğitimin detayları, tarihleri ve eğitim katılım bedeli ile ilgili lütfen iletişime geçiniz. İletişim için; esra@doulannesra.com


İLGİLİ YAZILAR

BU GÖNDERİ İÇİN YORUMLAR KAPALIDIR

INSTAGRAM
Doula Esra Erkut Demiröz