BURADASINIZ

Babalar ve baba adayları için: Kiğılı 2015 İlkbaha...

Babalar ve baba adayları için: Kiğılı 2015 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

 

Hep hamilelik, doğum, annelik konularına değinirken arada baba adaylarını ve babaları da düşünmek lazım değil mi? hem de konudan tamamen farklı olsun, biraz keyifli olsun, rengarenk olsun değil mi?

O halde sizi Ege’ ye götürüyorum.

İlkbahar-Yaz için rotasını mavi sulara çeviren Kiğılı; mavi, beyaz, bej ve yeşil tonlarının ağırlıkta olduğu Ege temalı koleksiyonunu geçen hafta güzel bir organizasyon ile benimde içinde bulunduğum bir blogger etkinliğinde tanıttı. Çok keyifli ve renkli bir davetti, tekrar teşekkür ediyorum.

CF065197 copy

Kiğılı 2015 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda ‘Gezgin Ruh’ temasıyla Ege’nin mistik havasını, doğasını, renklerle barışık sokaklarını, tarihsel dokusunu ve kültürel zenginliğini yansıtıyor. Şehir hayatından denize, yeşile, toprağa kaçışı anlatan koleksiyon, mavi, beyaz, bej, yeşil tonlarının eşsiz uyumunu yansıtıyor.

 

“Gezgin Ruh” metropolden yola çıkıyor Ege’nin sahil kasabalarında dolaşıyor.

Kiğılı bu sezon sizi, balıkçı tekneleri, Ege evleri ve Truva, Efes gibi tarihi birikimlerin konu edildiği kültürel bir gezintiye davet ediyor. Doğanın büyülü enerjisinin sentezlendiği capcanlı bir moda ile sizi mavi yolculuğa çıkaran Kiğılı’nın yeni sezon koleksiyonu, zamanın vintage ve eskimiş yüzünü günümüze taşıyor. Beyaz, pastel mavi, turuncu ve yeşiller, Ege bölgesinin marin ve sahil etkisini günlük hayata yansıtıyor. Koleksiyonda Ege’den gelen sahil ve marin etkisinin cezbedici şıklığı, 70’lerin mikro desenleri, dikey- yatay çizgiler ve ile kumaşın eşsiz dokunma hissi ve hafifliğini ön plana çıkarıyor.

CF065395 copy

Hafifletilmiş pamuk ofiste size nefes aldıracak

Metropol karmaşası içinde kendini şık olduğu kadar rahat hissetmek isteyenler, Kiğılı’nın yeni sezon koleksiyonuyla şehir hayatında şıklığın öne çıktığı tasarımlarla rahat bir soluk alacak. Ağırlıklı olarak doğal elyafların kullanıldığı tasarımlar, pamukla hafifletilmiş gramajlarda işlenerek üzerinizde yokmuş hissi yaratıyor; baskı ve nakışlar yaz sporlarının ve Ege esintilerinin ikonlarıyla yorumlanarak eşsiz bir şıklık vadediyor.

60’lar ve 70’lerinde geometrik desenlerle karşımıza çıktığı koleksiyonda; blok kompozisyonlardan oluşan desenler, siyah – saks gibi renk bloklamaları ile çizgisel, ekose ve kareli desenler dikkat çekiyor.

Klasik koleksiyonda detay işçiliğin zarafeti sunulurken, farklı kumaş kompozisyonlarında hazırlanan takım elbise, ceket ve pantolonlar erkek gardırobunun vazgeçilmez parçalarından olmaya aday. Üretim ve tasarım kalitesini yansıtan kombinlerdeki zenginlik ve rahatlık Kiğılı 2015 İlkbahar/Yaz koleksiyonuna damgasını vuruyor.


BU GÖNDERİ İÇİN YORUMLAR KAPALIDIR

INSTAGRAM
DOULANNESRA