Lukapu Fotokitap

Lukapu’ yu biliyor musunuz?

Lukapu bir fotokitap. Fotoğraflarınızı uzun ömürlü fotoğraf albümlerine ya da fotoğraflı takvimlere dönüştürebileceğiniz yeni nesil bir servis.

Lukapu bana geçenlerde harika bir sürpriz yaptı. Tam da yılbaşı yaklaşırken anneanne ve babaanneler için özel nasıl bir hediye hazırlayabilirim diye düşünürken. Kızım Derin’ in fotoğraflarından oluşan harika bir masa takvimi. Hem bir nostalji yaşadım, teknolojik hayatın esiri olarak masa takvimini yeniden hayatıma girdi, hem de yılbaşına kızımın anneannesi/dedesi ve babaannesine harika bir hediye tasarlama fikri verdi.

lukapu
Bu arada hem kişiye özel masa takvimi hem de duvar takvimi hazırlatabiliyorsunuz Lukapu’ dan. Doğum, nikah, nişan, düğün, balayı, yıldönümü, tatil, yılbaşı, sevgililer günü gibi özel günlerinizin, yemeklerinizin ve etkinliklerinizin fotoğraflarıyla rahatça kişiye özgü tasarlayabilir, sevdiklerinize en şık haliyle sergileyebilirsiniz. Bu takvim uzak akrabalarınız, sevdikleriniz için çok ideal bir hediyedir; her aya özel seçeceğiniz fotoğraflarınızla harika bir aile takvimi tasarlayabilirsiniz, hatta özel tarihlere de kendi metinlerinizi, sözlerinizi yerleştirerek tam anlamıyla kişiye özel bir takvim yapabilirsiniz. Haydi, durmayın! Hemen kişiye özel bu güzel takvimlerden siz de sevdiklerinize hediye edin. Hem de Lukapu’ nun çok özel yılbaşı kampanyasını duyurduğu şu günlerde geç kalmadan takvim tasarımınızı hazırlayın.

Erken sipariş haftasında sipariş verirseniz yani 28 Kasım -8 Aralık tarihleri arasında %25 indirim,

Yılbaşı kampanyasından  sipariş vermek isterseniz yani 9 Aralık-21 Aralık tarihleri arasındaki siparişlerinizden %15 indirim hakkı kazanıyorsunuz.

Bu iki kampanyadan yararlanmak isterseniz indirim kodu (her iki sipariş için geçerli) 2015

Eğer siparişlerinizin yılbaşından önce ulaşmasını istiyorsanız 21 Aralık tarihine kadar sipariş vermeniz
gerekiyor.

Benden size söylemesi…. Lukapu ‘da hikayenizi anlatmak için hala vaktiniz var.

 


İLGİLİ YAZILAR

BU GÖNDERİ İÇİN YORUMLAR KAPALIDIR

INSTAGRAM
DOULANNESRA